Naši hrdinové - Vojenský spolek rehabilitovaných

Vojenský spolek rehabilitovaných AČR
Toto jsou oficielní stránky Vojenského spolku rehabilitovaných AČR
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Naši hrdinové

Úvodní slovo ke galerii Naši hrdinové
Chceme se lépe poznat, ale také chceme mezi sebou, ale před veřejností prezentovat hrdinství a záslužné činy našich členů v období jejich života a připomenout si hrdinství i těch, kteří nás již navždy opustili. Mněli by to být především váleční veteráni (bojová činnost), ale i členové kteří se postavili minulému režimu a byli perzekuováni, také ti, kteří po roce 1989 významnou měrou přispěli k demokratizačnímu procesu ve společnosti a v armádě, a nakonec i ti co vykonali hrdinský čin, jako např. záchrana lidského života, záchrana majetku a zdraví lidí (další hrdinské činy). Proto na našich stránkách chceme otevřít rubriku NAŠI HRDINOVÉ. Doufáme, že se ÚzO porozhlédnou po své členské základně a podají nám svědectví a návrhy na zveřejnění členů VSR, kteří si zaslouží být v galerii NAŠI HRDINOVÉ.
 
 
 
Do galerie můžou přispívat ÚzO prostřednictvím formuláře dole, po jeho vyplnění ho kliknutím na tlačítko "Odeslat" odešlete na email administrátora našeho webu a ten veškeré návrhy předá nprap. Krejčíkovi, který agendu naši hrdinové má na starosti. Veškeré údaje poskytnuté ve formuláři jsou důvěrné a budou na našem webu zveřejněny pouze se souhlasem navrhovaných, v případě nežijících se souhlasem rodinných příslušníků, za to zodpovídají osoby, které návrhy vypracovali. V případě nesouhlasu, poskytnuté informace budou sloužit pouze pro potřeby VSR a nebudou zveřejněny.
Návrhy na zařazení do galerie Naši hrdinové

TipTip

Tip

Tip
Se zveřejněním souhlasíme
Se zveřejněním nesouhlasíme
Tip
U příležitosti 100. výročí bitvy u Zborova předseda VSR AČR ocenil Záslužnou medailí:
 
Plk. Jan Kašpar, plk. Josef Koblíška, plk. Ing. Ladislav Moždík, plk. Ing. Jaroslav Piskáček, plk. Bohumil Ondráček, plk. Ing. Maxmilián Šperling, pplk. Stanislav Dušek, pplk. Mgr. Pavel Horák, pplk. Ivan Hein, mjr. Josef Kubu, mjr. Jiří Russ, nprap. Ivan Švčík a nprap. František Špina za odvahu před Sovětskými okupanty a za zásluhy o VSR AČR;


___________________________________________________________________________________________________________________
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky