Nabídka - Vojenský spolek rehabilitovaných

Vojenský spolek rehabilitovaných AČR
Toto jsou oficielní stránky Vojenského spolku rehabilitovaných AČR
Přejít na obsah

Nabídka

Inzerce VSR
Inzerce VSR - nabídky

Na této stránce najdete inzerci našich členů z různých oblastí jejich činnosti. Může jít o podnikání, nabídky služeb nebo zboží, ale i z oblasti zájmové činnosti.Na této stránce najdete inzerci našich členů z různých oblastí jejich činnosti. Může jít o podnikání, nabídky služeb nebo zboží, ale i z oblasti zájmové činnosti.

Nabízím rozkládací gauč "DAGMARA"
Nabízím rozkládací gauč "DAGMARA", který sloužil v bytě podle potřeby i jako  jedno, nebo dvě lůžka vedle sebe. Uvedený gauč je nejlépe osobně vidět, kdy si  může zájemce na místě uvážit jeho využití. Barva potahu gauče je červená.  Koženka na opěradlech paží a v záhlaví je béžová. Odebrání gauče za dohodnutou  zbytkovou cenu bude cca někdy v začátku června t.r. podle inf. Oldřich Peniška telefonem na č.  776112129. /Brno - Juliánov/

Dovolená na Chodském statku

Vážení kolegové, chcete se svými dětmi nebo vnoučaty prožít hezkou a levnou dovolenou na Chodském statku na Domažlicku. Od 15. 6. do 15. 9. si jej celý můžete pronajmout jen pro sebe. Kapacita pět lůžek a dvě přistýlky. Máte k dispozici apartmán 3+1 s kompletním vybavením kuchyně a jídelny, automatické ústřední topení, lůžkoviny. V okolí spousta turistických zajímavostí muzea, památníky a hrobky \"Lomikarů\", Koziny, Baara, Vrby, Jindřicha Jindřicha, Špilarova galerie, Chodské muzeum v Domažlicích, Koupání, rybolov, jízda na koni, vodní hrad Švihov, Chodské vesnice, klatovské katakomby, Černé a Čertovo jezero, Boubín, řeka Vydra a Otava, Kašperské hory, Sušice a další. Další informace najdete na nabízených spojeních nebo na int.stránce :www.weiss.euweb.cz.
To vše až pro 7 lidí za 1200Kč/den. Stravování v restaraci 20 m od statku-není v ceně, nebo si můžete sami vařit. Obchody, vlak i autobus ve vesnici. K dispozici venkovní posezení u grilu nebo na velikých ovocných zahradách u táboráku.
V těchto dnech se již začínají naplňovat některé termíny, tak neváhejte. Turnusy od soboty do soboty.

Těším se na Vaši návštěvu.
Kontakt: Ing.Václav Weiss, mobil: 777622275, e-mail: vaclav.weiss@volny.cz, skype: ing.vaclav.weiss

Prodám různé sbírky

Nabízím krásnou pěkně rozpracovanou sbírku známek Anglie - napište - podrobnosti sdělím na: jakojh@centrum.cz

Prodám - vlaječky - různé ( podnikové , sportovní ...) napište na : jakojh@centrum.cz - sdělím více velmi levně

Prodám krásné barevné( jsko nové) pohlednice evropských měst - cena jen 3,- Kč za kus při odběru více jak 50 ti ks - cena jen 2,50 Kč za kus info na : jakojh@centrum.cz

Návrat na obsah